Filtry ogólne

Kod promocyjny KIWI na loty maj 2023 r

Z Kiwi podróże stają się znacznie tańsze, a kiedy korzystasz z kodu promocyjnego Kiwi, kupujesz najtańszy lot i oszczędzasz więcej pieniędzy. Porównaj opcje lotów od 480 dostawców, zarezerwuj... Przeczytaj więcej
Twoja ocena: żaden
Ocena: 5 - 4 głosów
Odwiedzić sklep
 • 801

Kod promocyjny Kiwi.com 15 EUR taniej

31 sierpnia 2023 r. ZDOBĄDŹ SZYFR 2023
31 stycznia 2024 r. DOSTAĆ UMOWĘ
 • Ekskluzywny
 • 39

Wyjmij gwarancję Kiwi.com i ciesz się wszystkimi jej zaletami

31 stycznia 2024 r. DOSTAĆ UMOWĘ
10%
30 kwietnia 2023 r. ZDOBĄDŹ SZYFR ES10
 • 245

Uzyskaj 30 EUR zniżki na kiwi.com

28 lutego 2023 r. ZDOBĄDŹ SZYFR IFLY

Aktualne kody rabatowe i oferty dla KIWI

🛍️Kategoria Podróże
🔥 Wszystkie oferty 20
🎇️Kody rabatowe 17
📌 Oferty 3
➡️ Najlepszy kupon Zniżka 5%
🚚Darmowa wysyłka TAK
🔄 Okres zwrotu Dni 30
⏳ Ostatnia aktualizacja 28 maja 2023

Często zadawane pytania dotyczące KIWI

Czy KIWI oferuje kody promocyjne?

Obecnie istnieje 20 kodów rabatowych i promocji, które będą działać dla KIWI w maju 2023 r. oraz najlepsze oferty kuponów 5% Zniżka

Jak uzyskać kod promocyjny Kiwi?

Kody kuponów można znaleźć na kiwi.com. Możesz je również znaleźć na Facebooku, Twitterze czy Instagramie. Nasza strona internetowa jest głównym źródłem kuponów. Szczególną uwagę zwracamy na rabaty Kiwi.com.

Gdzie wpisujesz kod promocyjny na Kiwi?

Na etapie kasy na stronie kiwi.com kliknij „Czy chcesz użyć kodu kuponu?” Po tym, jak w polu „Wykorzystaj kod promocyjny” wklej kod, aby cieszyć się oszczędnościami.

Dlaczego mój kod promocyjny Kiwi nie działa?

Kod promocyjny Kiwi jest generalnie nieważny, jeśli wygasł lub został wykorzystany. Pamiętaj, że jeśli już wykorzystałeś swój kupon Kiwi, nie będziesz mógł ponownie zrealizować tego samego kodu promocyjnego Kiwi.

Czy Kiwi.com podlega zwrotowi?

Tak, możesz anulować podróż i poprosić o zwrot pieniędzy za pośrednictwem swojego konta Kiwi.com. Opcje zwrotu pieniędzy będą zależeć od tego, czy przewoźnik anulował Twoją podróż, czy to Ty ją anulujesz.

Jak skutecznie dodać kod promocyjny na Kiwi.com?

Realizacja kodów kuponów, aby zaoszczędzić na lotach Kiwi.com jest bardzo łatwa. Wystarczy wykonać 5 poniższych kroków.

 • 1
  W przypadku lotu wybierz lotnisko wylotu, lotnisko, na które chcesz przylecieć oraz datę wylotu i powrotu.
 • 2
  Wybierz lot, który najbardziej Ci odpowiada.
 • 3
  Zaloguj się dla łatwiejszej rezerwacji. Wypełnij dane kontaktowe każdego pasażera. Wybierz jedną opcję: bagaż podręczny lub bagaż podręczny
 • 4
  Wybierz taryfę biletu, wybierz opcję ochrony przed zakłóceniami, wybierz miejsce, a następnie przejdź do płatności.
 • 5
  Po szczegółach rozliczeniowych znajdziesz tekst „Zrealizuj kod promocyjny”. Kliknij na to. W specjalnym polu wpisz swój kod KIWI.com i kliknij przycisk Zastosuj, aby otrzymać zniżkę.

Zaoszczędź więcej dzięki kodowi promocyjnemu Kiwi

kiwi oferuje subskrybentom newslettera kody promocyjne. Jako subskrybent newslettera jako pierwszy dowiesz się o nowych ofertach i uzyskasz podgląd aktualnych kodów promocyjnych, zanim ktokolwiek inny. Aby zapisać się do ich biuletynu, przewiń na dół strony Kiwi. Po dokonaniu subskrypcji zobaczysz podgląd ich najnowszych ofert, które możesz następnie skopiować i wykorzystać do uzyskania zniżek lub gratisów. Kiwi oferuje również zniżki studenckie. Zniżka studencka ma formę Kod kuponu kiwi. Zniżka obowiązuje do sześciu miesięcy. Wykorzystany kod kuponu traci ważność. Będziesz musiał poczekać do następnego razu, aby zdobyć następny.

Dlaczego warto rezerwować loty z Kiwi.com?

Lot Kiwi.com umożliwia wyszukiwanie tanich lotów do wielu miejsc docelowych. Po wybraniu miasta i daty wyjazdu strona znajdzie najlepsze oferty. Wyszukuje najtańsze trasy w wielu liniach lotniczych, w tym na liniach code-share i mniejszych liniach lotniczych. Możesz także dodać miejsce docelowe lub wiele miejsc docelowych do tego samego planu podróży, a witryna wyszuka najtańszy dostępny lot dla każdego odcinka. Na przykład możesz polecieć z San Francisco do Paryża przez Madryt, a następnie wrócić do San Francisco przez Londyn. Możesz także użyć Kiwi, aby wyszukać najlepsze loty dla swojej trasy, jeśli przegapisz połączenie.

Kiwi.com jest prosty i łatwy w użyciu. Możliwe jest łączenie lotów z innymi środkami transportu, takimi jak bilety kolejowe i autobusowe. Możesz także zarezerwować loty łączone za pośrednictwem strony. To sprawia, że ​​Kiwi jest dobrą opcją na last minute lub skomplikowane trasy. Jednak przed dokonaniem rezerwacji należy sprawdzić dostępność niektórych lotów na tej stronie.

Witryna Kiwi.com oferuje dynamiczny wygląd, co ułatwia porównywanie lotów. Wyszukiwarka Kiwi automatycznie znajdzie najlepsze ceny na Twoją podróż, a nawet pozwoli Ci dostosować wyniki do Twoich potrzeb. Oferuje również funkcję ostrzegania o cenach, dzięki czemu możesz otrzymywać wyskakujące komunikaty na telefon, gdy dostępne są najlepsze oferty.

 

Zalety aplikacji mobilnej Kiwi

Kiwi umożliwia tworzenie alertów cenowych, a aplikacja powiadomi Cię, gdy ceny będą odpowiednie. Możesz także ustawić ramy czasowe i otrzymywać wyskakujące komunikaty za pomocą smartfona. Możesz także ustawić miejsce docelowe i punkt początkowy. Aplikacja połączy Cię z miejscem docelowym. Na przykład, jeśli podróżujesz z Toronto do Mediolanu, możesz utworzyć alert dla lotów, które kosztują mniej niż połowę ceny pierwotnego miejsca docelowego.

Gwarancja Kiwi – jak to działa?

Gwarancja Kiwi.com pomoże Ci dotrzeć do celu, jeśli coś pójdzie nie tak podczas lotu. Jednak najpierw musisz skontaktować się z linią lotniczą. Niektórzy klienci spóźnili się na loty, ponieważ nie skontaktowali się z Kiwi lub nie próbowali samodzielnie rozwiązać problemu. Przed zarezerwowaniem nowego lotu musisz skontaktować się z linią lotniczą. W przeciwnym razie nie będziesz uprawniony do gwarancji.

Gwarancja Kiwi umożliwi Ci bezpłatne wejście na pokład następnego lotu, jeśli Twój lot jest opóźniony. Jeśli Twój lot jest opóźniony o więcej niż cztery godziny, linia lotnicza zwróci Ci koszt noclegu. Jeśli przegapisz połączenie, otrzymasz również jedzenie o wartości 10 USD.

Najlepsze kody kuponów dla KIWI

TYP OPIS WYGAŚNIĘCIE
Code Kod promocyjny Kiwi.com 15 EUR taniej 31 sierpnia 2023 r.
Promocja Do 75% zniżki na wybrane wycieczki z ofertami Kiwi.com 31 stycznia 2024 r.
Promocja Loty poniżej 100 euro do najpopularniejszego miejsca docelowego 31 stycznia 2024 r.
Promocja Wyjmij gwarancję Kiwi.com i ciesz się wszystkimi jej zaletami 31 stycznia 2024 r.

Więcej wyników z podobnych witryn z kuponami

Sposoby płatności

PAYPAL
Przelew bankowy
ApplePay
Karta kredytowa

Opcje wysyłki

Standardowa wysyłka

Opcje kontaktu

Kiwi.com sro, Czechy
+44 20 3769 1878
kiwi.com
/kiwicom247
© 2022 Wszystkie prezentowane informacje mają charakter informacyjny.